^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de....matematica?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:45 pm

M-am ridicat in fund apoi m-am indreptat spre sala de sport foarte entuziasmat.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:46 pm

-Unde te duci? îl întrebase aceasta ușor absentă cu capul în nori privind tavanul.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:47 pm

-La sala de sport!,strig eu de pe hol apoi intrand in sala.M-am trantit pe saltea foarte incantat.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:49 pm

A dat din umeri începând să se joace cu rochița pe care o purta. Deja se plictisea foarte tare.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:51 pm

M-am ridicat ca ars de pe saltea apoi ma indrept din nou spre clasa unde se afla fata.Eram ca un titirez...nu aveam stare deloc.Ajung usor in spatele fetei apoi o cuprind in brate pe la spate.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:52 pm

Aceasta tresări brusc privindu-l speriată pe băiat.
-Când ai apărut?
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:54 pm

-Apar oriunde,oricand!,surad usor apoi o lipesc de mine.Ce te-ai speriat asa?,punandu-mi barbia pe gatul ei.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMar Feb 22, 2011 11:59 pm

-Nu știu ... pur și simplu, spuse aceasta, zâmbin ușor privindu-l. Se plictisea dar nu avea ce face.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 12:01 am

Imi plimb limba pe gatul ei apoi o musc usor zambind in coltul gurii.Mi-am dus mainile pe trupul ei mangaind-o pe spate.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 12:02 am

A scâncit ușor la muscătura băiatului. Își închise ușor ochii gândindu-se la o melodie.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 12:04 am

Cand venea vorba de astfel de chestii intime eram expert.Nu pentru ca ma culcasem cu multe ci doar ca aveam o imaginatie bogata si eram pervers....
I-am bagat mana usor pe sub bluza sarutand-o apasat pe gat.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 12:08 am

Scâncea ușor la fiecare atingere a lui. Se simțea așa ciudat să facă toate acele lucruri acolo ... pe scările de la școală.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 2:46 pm

Urcam cu mana pe sub bluza ei mangaind-o tandru.Am coborat cu saruturile de la gat la pipet jucandu-ma cu limba pe pielea ei.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 6:26 pm

Aceasta avea ochii închiși și mai scotea din când în când câte un scâncet de plăcere.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:19 pm

-Cam incofortabile scarile astea nu?,o intreb eu pe fata oprindu-ma pentru cateva momente din sarutat.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:27 pm

-Tu ce crezi? spuse fata zâmbind ușor. Și oricum ... nici nu știu dacă sunt pe aici camere, spuse aceasta gânditoare.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:28 pm

-Camere?,intreb eu surazand.Dar clasele ce au?,schitand un zambet sarmant pe chip.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:30 pm

-Nu am idee, spuse aceasta privindu-l neștiind ce are în minte, sau cel puțin nefiind sigură.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:32 pm

Am traso dupa mine intr-o clasa apoi am lipit-o de peretele rece sarutand-o in continuare.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:35 pm

Aceasta stătea cu spatele lipit de peretele rece, privindu-i orice miscare a băiatului. O făcea să se simtă minunat.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:43 pm

I-am bagat ambele maini pe sub bluza apoi am sarutat-o infiltrandu-i usor limba in gura.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:45 pm

Își duse mâinile în jurul gâtului său și îi răspunse la sărut. Îl lăsa să facă ce vroia în acel moment.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:51 pm

I-am dat bluza jos,jucandu-ma in continuare cu mainile pe spatele ei.
-Si spuneai ca nu avem ce face in scoala....,schitez un zambet pervers.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 8:52 pm

-Se pare că m-am înșelat pe moment ... nu uita că stăm aici 3 zile ... împreună ... singuri, spuse aceasta zâmbind ușor malefică.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 EmptyMier Feb 23, 2011 9:29 pm

-Da,muscand-o usor de gat.3 zile...,surad apoi.Frumooos....,deschizandu-i sutienul usor.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Ora de....matematica?
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Academy :: Clase-
Mergi direct la: