^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de....matematica?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:02 pm

Intru usor nervos cu ghiozdanul in spate trantind puternic usa dupa mine.Ma asteptam sa sara profesoara de matematica cu gura la mine ca am intarziat,dar sesizez ca nu era nimeni.
-Perfect!,spun eu trantindu-mi ghiozdanu-l intr-o banca.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:07 pm

A intrat ușor în sală sperând să nu fi întârziat.
-Bună ... unde e toată lumea? întrebase aceasta stând uimită în pragul ușii.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:09 pm

-Habar n-am!,ridic eu scurt din umeri apoi ma asez in banca.Si eu care credeam ca ma mai aleg cu un 3 azi...,spun ganditor.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:10 pm

-Idem ... spuse aceasta punându-se în ultima bancă de la fereastră. Nu vroia să o vadă profa și să o întrebe de ce nu e atentă și acolo era cel mai bun loc.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:18 pm

Ma ridic din banca brusc apoi ma indrept spre iesire cu mainile in buzunar.Deschid usa larg privind in stanga si in dreapta holului.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:21 pm

Se așezase pe pervazul geamului și începu să asculte muzică în căști. În scurt timp începuse să fredoneze. Avea noroc că avea voce și nu se făcea de râs cu vocea ei.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:23 pm

Ma uit la fata vrand sa o intreb daca vine si ea dar o las balta.Ies din clasa plimbandu-ma de unul singur pe hol.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:27 pm

Se uita la cer. Nu observase că băiatul plecase. Mai mai că se vărsa pe fereastră când își aminti că astăzi era dezinsecție în școală și că peste vreo 30 de minute școala nu mai putea fi vizitată.
-Hey ar fi mai bine să ... spuse aceasta văznd că băiatul plecase. Perfect ... cum îl mai anunț?
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:34 pm

Mi-am dus mainile dupa cap plimbandu-ma fara nici o treaba pe holurile scolii.Nu era nimeni.Ciudaaat....chiar nimeni?Ridic din umeri fara sa-mi pese de imprejurimile care erau.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:39 pm

-Byou ... spunea aceasta încercând să îl găsească pe băiat. Avea geanta după gât. Uff unde poate fi băiatul ăsta? se întreba aceasta cam supărată.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:51 pm

Ajun apoi in laboratorul de chimie plimbandu-ma printre banci.
-Hmmm,frumos!,spun eu ca pentru mine apoi privesc pe fereastra.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:56 pm

-Shin, strigă aceasta deja exasperată. Unde urmează să te caut? In toaleta fetelor? se întreba aceasta oftând privind în stânga și în dreapta.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 9:57 pm

Usa era inchisa asa ca nu puteam sa o aud pe fata.Ma asez cu fundul pe o banca privind absent fereastra.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:01 pm

-O să îi dau chitara în cap când o să o am la îndemână, spuse aceasta deschizând fiecare ușă. Trebuia să se grăbească.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:05 pm

Aud o usa trantita pe hol asa ca ma duc sa vad ce s-a intamplat.O vad pe Keiko cam nervoasa.
-S-a intamplat ceva?
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:07 pm

-Te strig de 20 de minute, spuse aceasta supărata. Dacă nu ieșim de aici acum, vom fi prinși pentru 3 zile aici, spuse aceasta serioasă.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:09 pm

-Mare chestie!,surad eu ducandu-mi mainile dupa cap.De ce sa fim inchisi pentru 3 zile?,ridic eu o spranceana.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:10 pm

-E deratizare în școală. De aia nu e nimeni. Am uitat complet, spuse aceasta supărată pe ea însăși. Deci? îl întreabă aceasta.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:15 pm

-Deci ce?,prizand-o de mana apropiindu-ma de gatul ei mirosindu-i parfumul.Frumos...,zambesc in coltul gurii apoi ii dau drumul la mana indreptandu-ma usor spre iesire.Vii?
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:16 pm

Se uita ciudat la el puțin, apoi aprobă ușor din cap, ca să nu rămână blocată în acel loc ... era ciudat să stea în școală.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:21 pm

Mi-am dus mainile dupa cap foarte relaxat pasind cu pasi lenti spre iesire.Am iesit din scoala apoi inspir aer adanc in piept.
-Libertate!!,strig eu privind cerul.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:24 pm

-Da ... ai fi fost mort cu mine 3 zile, spuse aceasta chicotind privind cerul ușor îngândurată. Ție une îți e geanta? îl întreabă aceasta privindu-l.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:30 pm

-Mda!,spun amintindu-mi ca-mi lasasem ghiozdanul in clasa.L-am uitat...,intorcandu-ma inapoi in scoala.Mai vii si tu?
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:32 pm

-Fie ... spun dându-mi o palmă peste frunte, că nu mă dusese capul să îl iau eu. Sunt dobitoacă ... se mustra aceasta singură.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? EmptyMar Feb 22, 2011 10:35 pm

-Si ce are daca ramanem 3 zile in scoala?,spun surazand.Avem ce face!,zic eu pe un ton mai jucaus si seducator in acelasi timp apoi intru in clasa sa-mi iau ghiozdanul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de....matematica? Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? Empty

Sus In jos
 
Ora de....matematica?
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Academy :: Clase-
Mergi direct la: