^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de....matematica?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyVin Feb 25, 2011 3:57 pm

-E o idee buna!,exclam eu.Acolo e si moale...,ma intindeam ca un motan adormit.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyVin Feb 25, 2011 6:23 pm

Aceasta îl sărută pe năsuc și zâmbi mai apoi vrând să meargă la toaleta fetelor.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyVin Feb 25, 2011 10:03 pm

Am suras usor apoi m-am ridicat de pe catedra.
-Unde te duci?,o privesc pe fata usor mirat,urmarindu-i fiecare miscare.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyVin Feb 25, 2011 10:05 pm

-Păăăi la baie, spuse aceasta zâmbind privindu-l ep băiat. Nu mă pierd ... sper spuse aceasta chicotind ușor.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 6:06 am

-Ok,ok ,ridic scurt din umeri apoi ma indrept cu pasi lenti spre sala de sport.Deschid larg usa apoi ma trantesc pe saltele intinzandu-ma.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 3:20 pm

A zâmbit și după ce a terminat se îndrepta spre sala de sport. A rămas pentru câteva minute în pragul ușii privind.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 9:30 pm

-S-a intamplat ceva?,deschid un ochi privind-o pe fata din pragul usii.Ma ridic in fund fara sa-mi iau privirea de la ea.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 9:55 pm

-Nu, de ce s-ar fi întâmplat? îl întreabă aceasta nedumerită privindu-l.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 10:13 pm

-Intrebam,ridic scurt din umeri trantindu-ma inapoi pe saltele.Inchid pret de cateva secunde ochii fara sa mai spun ceva.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyDum Feb 27, 2011 10:30 pm

Murmură un „Aha” mai pribegit și continuă să privească în jur îngândurată.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 9:43 pm

Mi-am dus mainile dupa cap,tinand in continuare ochii inchisi.O liniste totala se lasa peste cei 2.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 9:56 pm

Se așezase lângă o fereastră și privea îngândurată tot peisajul ce se afla dincolo de geamul de sticlă.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:11 pm

Fara sa-mi dau seama,si la cat de obosit eram am adormit pur si simplu.La prima vedere nu iti dadeai seama ca dorm,ce doar ca tin ochii inchisi.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:16 pm

Stătea în continuare acolo visând la ceva. Vroia să fie fericită cu familia ei în acele clipe, dar nu a putut din cauza monstrului ce nu merita să îi spună „tată”
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:33 pm

M-am lasat purtat de somn visand cele mai minunate lucruri.Zambeam prin somn fara sa-mi dau seama.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:35 pm

Încet, încet, lacrimile au apărut pe chipul ei privind în continuare o anumită stea. Cea mai micuță stea, ce ea credea că este steaua mamei sale.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:39 pm

Am inceput sa ma agit pe saltea,dar in cele din urma mi-am gasit o pozitie si m-am linistit.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:40 pm

Se ridicase de pe băncuță și se duse în școală să își dea cu apă pe față pentru a nu-și mai aduce aminte de trecut, continuând să plângă.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:45 pm

Cum saltelele erau una peste alta,era inaltime destul de mare pana la podea.M-am miscat de pe saltea cazand pe jos.
-Auuu!!,ducandu-mi mana la cap.Fix asta imi mai trebuia...
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:47 pm

Stătea în baie, privindu-se parcă drogată în oglindă. Privirea îi era pierdută și lacrimile continuau să curgă.
-Mi-a distrus viața .... murmură aceasta printre dinți încleștând pumnii.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:52 pm

-Pff,oftand usor.Imi era greu sa ma ridic de jos,dar pana la urma am facut-o.Priveam tavanul total aerian.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:54 pm

Lăsa apa rece să îi curgă pe mâini nepăsândui că va fi sloi mai târziu. Nu se putea trezi din acea transă pe care o avea.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 10:58 pm

Deodata imi dau seama ca fata numai era in sala de sport.Ma ridic de pe saltea apoi incep sa o caut.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 11:01 pm

Privirea îi era pierdută. Nici nu își dădea seamă că începuse să plângă și mai tare. Apa devenea din ce în ce mai rece pe mâinile ei dar nu o simțea.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 EmptyMier Mar 02, 2011 11:06 pm

O cautam in continuare dar clasele erau inchise,asa ca ma duc in baia fetelor.Deschid larg usa vazand-o pe fata plangand.
-Keiko!,exclam eu vazand-o in ce stare era.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de....matematica?   Ora de....matematica? - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
Ora de....matematica?
Sus 
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Academy :: Clase-
Mergi direct la: