^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un duș rece în miez de noapte ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyVin Feb 25, 2011 10:46 pm

-Pot sa ma ingrijesc si singur,schitez un zambet inocent si larg,fumand in continuare cu pofta.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptySam Feb 26, 2011 9:24 am

Nu mai spuse nimic. Continuă să se dezmierde cu acea apă perfectă. Adora acel duș, adora apa.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 6:11 am

Dupa cateva clipe,sting tigara apoi ma ridic de jos pentru a o arunca la cosul de gunoi.Imi intind spatele,cascand apoi.Imi lipesc iar spatele de peretele rece punand privirea in pamant.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 3:21 pm

Nu mă stătu decât două minute și opri apa și își puse lenjeria pe ea și prospul. Ieși din baie zâmbind.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 9:26 pm

-Gata?,o intreb eu pe fata apoi ma ridic indreptandu-mi iar spatele.Zambetul pervers iar imi aparea pe chip dar incercam sa ma abtin.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 9:54 pm

-Aha, spuse aceasta zâmbind. Ce e cu zâmbetul ăsta? îș intreabă conturându-i zâmbetul.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 9:59 pm

-Nimic,scutur usor din cap apoi ma indrept spre iesirea din baie cascand.Am deschis usa larg privind in jur.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyDum Feb 27, 2011 10:09 pm

-Nu știi să minți, spuse aceasta râzând ușor privindu-l pe băiat vrând să îi spună ce vroia.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 9:18 pm

-Asa is eu!,ridic scurt din umeri foarte zambaret.Si....acum ce facem?,o privesc pe fata cu coada ochiului.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 9:24 pm

-Orice, atâta timp cât vi cu mine să mă schimb în haine și să nu mai stau cu prosopul pe mine, spuse aceasta zâmbind. Bine ... asta dacă nu te deranjează, spuse înanintând ușor.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:08 pm

-Neee,gesticuland cu mana.Nu are de ce sa ma deranjeze...si asa nu am somn!,ridic scurt din umeri.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:09 pm

-Bineeee atunci haide, spuse aceasta zâmbind trăgândul ușor de mână ieșind din baie.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:17 pm

M-am lasat tras de fata zambind larg.In minte imi treceau fel si fel de ganduri,amintiri...era un fel de "tornada" in capul meu.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:19 pm

Se oprise în fața ușii de la camera sa și își căuta cheile, apoi deschoise ușa. Flutură de două ori mâna prin fața băiatului și îi zâmbi indicându-i să intre.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:38 pm

Am intrat in camera fetei apoi m-am rezmat de perete asteptand-o si eu pe fata sa intre in camera.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:39 pm

A pășit în cameră și imediat la picioarele ei a apărut o pisicuță albă ca spuma laptelui. Aceasta o luă în brațe zâmbind închizând după ușa.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:43 pm

-E pisica ta?,o intreb pe fata mutandu-mi privirea spre pisicuta.Era chiar simpatica...iar culoarea ei era frumoasa.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 10:46 pm

-Da ... ea este Kokoro, traducerea din Japoneză ar fi „Inimă”, spuse aceasta zâmbind simțind limbuța pisicuței pe mâna sa.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 11:00 pm

-Asta stiu si eu,spun chicotind.Doar sunt japonez...,ridic scurt din umeri apoi ma apropii si mangai pisica.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyMier Mar 02, 2011 11:04 pm

-Vroiam să mă asigur, spuse aceasta privind cum pisicuța ăncepuse să toarcă la atingerile băiatului. Probabil că nu își dădea seama că nu era fata, deoarece nu suporta atingerea altor persoane.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 8:39 pm

Mangaiam in continuare pisica cu zambetul pe buze apoi m-am trantit pe pat ducandu-mi mainile dupa cap.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 8:42 pm

I-a dat drumu pisicii să se plimbe prin cameră, ea ducându-se să își caute haine din dulap, având încă prosopul pe ea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Un duș rece în miez de noapte ...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Conac :: Dusuri-
Mergi direct la: