^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un duș rece în miez de noapte ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 6:45 pm

A intrat în baie, numai cu un prosop moale si alb ca spuma laptelui pe ea. Era miezul nopții și nu se gândea să mai fie cineva. Avea nevoie de un duș rece ce să o readucă la viață. A oftat profund ajungând în fața oglinzilor.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:16 pm

-Bau!,apar eu in spatele fetei cu un zambet sarmant pe chip.Ce faci la ora asta? Dus?,analizand-o pe fata.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:20 pm

Aceasta tresări.
-Adori să mă sperii, spuse aceasta zâmbind. Tu ce crezi că fac? îl întrebă zâmbind.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:24 pm

-Da,imi place sa te sperii!,cuprizand-o in bratele mele pe la spate.Dus la ora asta? Nu e cam tarziu pentru asta?
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:28 pm

-Păi dacă doar ce am venit, spuse aceasta zâmbind. Unii oameni după cum știi mai au și serviciu, spuse zâmbind punându-și mâinile peste ale lui.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:30 pm

-Lucrezi?,o intreb eu apoi incep sa o sarut pe gat tandru.Unde lucrezi?
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:32 pm

-Știi doar că și eu cânt, spuse caeasta zâmbind punându-și ușor mâinile în părul lui. Deci vezi și care e serviciul meu, spuse zâmbind.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:36 pm

-Da,dar am crezut ca lucrezi si in alta parte!,mi-am dus mainile pe talia ei apoi o privesc intens in ochi.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:37 pm

-Uneori ca profesoară de muzică, numai așa de plăcere, spuse aceasta ducându-și mâinile în jurul gâtului său.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:46 pm

-Frumos!,spun zambind atingandu-i pielea gatului usor cu suflarea mea apoi imi miscam mainile pe trupul ei.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 8:47 pm

-Dar tu ce faci așa târziu treaz? Nu trebuia să dormi? îl întreabă aceasta zâmbind dulce cum o făcea în preajma lui.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:23 pm

-Neee,nu am somn din cate se vede,dand negativ din cap.Nu am stare...,oftez usor.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:24 pm

-De ce nu ai stare? consumă din energie, spuse aceasta chicotind ușor și dulce, sărutându-l pe năsuc.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:36 pm

-Nu am nici o idee cum sa-mi consum energia!,spun apoi o lipesc de mine sarutand-o tandru pe cap.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:41 pm

-Dar trebuie să fie o cale, spuse aceasta îmbrățișându-l și punându-și capul pe pieptul lui,
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:49 pm

-Da...,trecandu-mi fel si fel de imagini in cap dar vroiam sa scap de ele.Umm...mai vrei sa mai faci dus?,scuturandu-mi capul usor.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyMier Feb 23, 2011 9:51 pm

-Da ... inițial încă vreau de ce? La ce te gândești? îl întreabî aceasta privindu-l puțin mai suspicioasă.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyJoi Feb 24, 2011 10:26 am

-Ohh,nu,dand negativ din cap.La nimic...,desprizandu-ma de ea si lasand-o sa faca dusul.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyJoi Feb 24, 2011 10:36 am

-Bineee să te cred pe cuvânt, spuse aceasta zâmbind îndreptându-se către o cabină de duș.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyJoi Feb 24, 2011 10:37 am

-Pai trebuie!,rezemandu-ma cu spatele de perete si cu maininile incrucisate.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyJoi Feb 24, 2011 10:40 am

-Nu mereu, spuse aceasta zâmbind dulce, scoțând limba la el și intră în cabină zâmbind mai apoi.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyVin Feb 25, 2011 3:55 pm

-Daca spui tu....,clatin usor din cap apoi ma asez cu fundul pe gresie si cu spatele lipit de perete.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyVin Feb 25, 2011 6:17 pm

-O să răcești, spuse aceasta, privindu-l pe băiat apoi închise ușa și își dădu prosopul jos de pe ea.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyVin Feb 25, 2011 10:00 pm

-Nee....,nu racesc asa de usor!,clatin din cap.Mi-am aprins o tigara,tragand cu pofta din ea.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... EmptyVin Feb 25, 2011 10:04 pm

-Vezi că eu nu devin soră medicală, spuse aceasta dând drumu la apă lăsând stropii de apă să o învăluie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un duș rece în miez de noapte ... Empty
MesajSubiect: Re: Un duș rece în miez de noapte ...   Un duș rece în miez de noapte ... Empty

Sus In jos
 
Un duș rece în miez de noapte ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Conac :: Dusuri-
Mergi direct la: