^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sweet temtation.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyDum Feb 27, 2011 2:41 pm

Ăăăă... Ce mă doare capul! mă gândesc ducând mâna la cap. Îmi muşc buza privind spre geam. Mă duc să-l deschid... îmi spun ridicându-mă.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyDum Feb 27, 2011 5:43 pm

Cum nu avea somn, ca in ultimele seri, statea de ceva timp la balcon. Isi aprinse o tigara si isi rezema coatele de balustrada, privind absent in jos, facand cercuri de fum din cand in cand.
Sus In jos
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyLun Feb 28, 2011 7:57 am

Am deschis geamul si am scos capul pe el. Era cald afara, prea cald pentru mine. Dar nu voi inchide geamul. Vroiam sa stau si sa privesc cerul. Am inceput sa fredonez o melodie privind spre... cercuri de fum?
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyLun Feb 28, 2011 8:44 am

Continua sa se joace cu fumul de tigara, inchizand ochii pentru a se mai putea linisti. Isi lasa capul sa cada pe brate, tinand tigara intre degete pentru a o lasa sa arda in continuare.
Sus In jos
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyMar Mar 01, 2011 8:01 am

Am tusit lasand capul in jos. Tot ma durea capul. Imi musc buza ridicandu-l incet.
La naiba! spun lovind tocul geamului.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptySam Mar 05, 2011 6:15 pm

- Esti bine? spuse el calm, ridicandu-si capul pentru a o putea privi pe tanara. Mai trase un ultim fum de tigara, apoi o arunca peste balustrada.
Sus In jos
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. EmptyDum Mar 06, 2011 9:23 am

Zambesc firav privindu-l pe tanar zambitoare.
Sunt ... Bine. spun aranjandu-mi parul prins intr-un coc neglijent.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sweet temtation. Empty
MesajSubiect: Re: Sweet temtation.   Sweet temtation. Empty

Sus In jos
 
Sweet temtation.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Conac :: Camere-
Mergi direct la: