^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Concertul

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 7:44 am

Am inceput sa cant deodata cu Shin, vocalistul. Ploaia ma lovea si pe mine incet pe fata, racorindu-ma.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 10:41 am

Avea privirea pierdută și se ținea cu o mână de cap. Acum și-ar fi dorit ca să nu fi venit la concertul băiatului ... însă vroia să se asigure că e bine.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 8:21 pm

Dupa un timp am iesit si eu din baie in timp ce cei 2 faceau solo la chitara si tobe.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyJoi Mar 03, 2011 8:36 pm

Acea stare devenea din ce în ce mai ciudată. Fără să vrea căzu la pământ nemaisimțind nimic. Auzea doar câteva voci în jurul ei.
Sus In jos
Kiku

Kiku


Mesaje : 15
Data de înscriere : 27/02/2011

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 7:49 am

Niciodata nu pot scapa de astaaa! spun ducandu-ma spre fata care a cazut. M-am lasat pe genunchi langa ea, luandu-i pulsul. Era bine. Poate lesinase de emotii.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 9:25 am

Era deja inconștientă. Se pare că lovitura la cap o afectase destul de tare. Era complet în altă lume. Nu mai auzea nimic în jurul ei.
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptyVin Mar 04, 2011 11:50 pm

Cand intru pe scena raman putin uimit din cauza ca lumea s-a adunat intr-un singur loc.Sar de pe scena,apoi vin catre fata facand ochii mari.
-Keiko?,ducandu-ma la ea intr-un suflet.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 EmptySam Mar 05, 2011 12:14 pm

Nu știa ce se întâmplașe. Știa doar că era jos înconștientă și respirația îi era grea, foarte grea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Concertul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concertul   Concertul - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Concertul
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: City :: Park-
Mergi direct la: