^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plictiseală la cote maxime ....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyMar Feb 22, 2011 9:12 pm

A coborât in sufragerie, privind absentă în jur. Nu era nimeni pe acolo, deci avea să stea de una singură. Nu o deranja, dar nici bine nu îi cădea. Continuă să coboare scările, simțind că va cădea.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 9:58 pm

Era lungit pe canapea de ceva timp, avand pe fata o perna. Mormai cate ceva pentru sine, lasand ca mana dreapta sa-i cada pe jos.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:07 pm

Cum -necum se împiedică și se făcu grămadă pe podea. Tipic ei. Făcuse un zgomot destul de mare. Se enervase.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:18 pm

- Argh... facu el la acel zgomot, dand sa se ridice de pe canapea, dar reusise sa cada de pe aceasta, facand cunostinta cu podeaua. Se pare ca nici el nu era prea norocos azi.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:31 pm

-Se pare că nu sunt singura ... spuse aceasta încercând să se ridice de jos.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:35 pm

- Mda... ingana el, tarandu-se pana la capatul canapelei, curios fiind, sa afle cine cazuse de pe scari. Erm, esti bine? spuse el, zarindu-se doar capul acestuia dupa acel mobilier.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:37 pm

-Dacă tu îmi zici că ai și corp și nu numai cap, da, spuse aceasta râzând ușor ridicându-se puțin ca să nu mai stea cu capul pe podea.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:40 pm

- Da, am.. doar ca mie lene sa ma ridic de-aici! se planse el, intorcandu-se cu fata in sus privind absent tavanul. Stramba nasul cand il lua iar o durere de cap.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:45 pm

-Mă speriasem, spuse aceasta oftând. Cred că e mult mai comod acum ... jos, spuse aceasta visătoare.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyDum Feb 27, 2011 10:51 pm

- Sincer, da.. Vino aici! spuse el jucaus, incepand sa se joace cu mainile in aer.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptyLun Feb 28, 2011 9:24 am

-Nu mă deslipesc de această parte de parchet. Îmi place să privesc scările, spuse aceasta râzând ușor.
Sus In jos
Ryo

Ryo


Mesaje : 73
Data de înscriere : 25/02/2011
Localizare : Nicaieri >.>

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptySam Mar 05, 2011 6:20 pm

- Ma faci sa vin pana la tine... si la cata lene am.. se opri el, oftand lung, intorcandu-se pe burta.
Sus In jos
Keiko

Keiko


Mesaje : 197
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Pe undeva pe lângă inima ta ^^

Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... EmptySam Mar 05, 2011 6:40 pm

-Și dacă vi aici ce? îl întreabă aceasta râzând ușor privind în continuare scările înumărându-le.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plictiseală la cote maxime .... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseală la cote maxime ....   Plictiseală la cote maxime .... Empty

Sus In jos
 
Plictiseală la cote maxime ....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plictiseală prin curtea ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: Conac :: Living-
Mergi direct la: