^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


rpg real
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anceint Rain

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Anceint Rain   Anceint Rain EmptyMar Feb 22, 2011 8:55 pm

Era miezul noptii.Iar nu aveam somn,asa ca m-am hotarat sa fac o plimbare.Prin cimitir? Da,ciudat stiu dar tot timpul ma linistea sa ma plimb pe acolo.Nici nu zgomot...decat fosnetele frunzelor si adierea vantului.Eram cu tigara intre degete plimbandu-ma cu pasi marunti printre pietrele reci ale mormintelor.
Sus In jos
Cassie

Cassie


Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/02/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain EmptyMar Feb 22, 2011 9:01 pm

Se simtea ca o "fantoma" mergand printre toate mormintele alea . Dupa parerea ei trezea mortii , daca nu pleca mai repede de acolo .
Cat de norocoasa putea fi... nici macar nu stia unde e iesirea . I se parea asa de mare cimitirul ... chiar se pierduse .
Dadu din umeri , mortii nu s-ar fi suparat pe ea daca ramanea cu ei o noapte , nu?
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain EmptyMar Feb 22, 2011 9:05 pm

Dupa ce termin tigara o sting apoi o arunc intr-un tufis.Savuram momentul acela de liniste...pentru cateva clipe m-am rupt de lumea in care eram si imi imaginam una noua.
-Cum e oare viata dupa moarte?,ma gandeam eu mergand in continuare printre pietre.
Sus In jos
Cassie

Cassie


Mesaje : 6
Data de înscriere : 22/02/2011

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain EmptyMar Feb 22, 2011 9:08 pm

Mergand pe acolo total aeriana , dadu cu un picior intr-o piatra de mormant , lovindu-se usor .
- Scuzeee! sopti ingrijorata catre piatra . Da.. ceruse scuze cuiva mort , dar nu era frumos sa dai in piatra cuiva , sau asa credea .
Sus In jos
Shin

Shin


Mesaje : 243
Data de înscriere : 22/02/2011
Localizare : Uite-te sub pat.

Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain EmptyMar Feb 22, 2011 9:16 pm

Deodata aud o voce de fata dar nu prea se vedea in fata din cauza la ceata.Ridic scurt din umeri plimbandu-ma in continuare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anceint Rain Empty
MesajSubiect: Re: Anceint Rain   Anceint Rain Empty

Sus In jos
 
Anceint Rain
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» In the rain

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^  :: City :: Cimitir-
Mergi direct la: